FOTOVOLTAIKA NA KLÍČ

Dodáváme fotovoltaické elektrárny na klíč v celé České republice a na Slovensku.

ÚČETNICTVÍ

Nabízíme účetní služby pro firmy, živnostníky, podnikatele a podnikatelky. 

CAFFE GALIMED

Naše společnost se zabývá prodejem italské kávy HAUSBRANDT již od roku 2012.

GALIMED s.r.o.

O nás

Specialista na fotovoltaické elektrárny

Společnost GALIMED s.r.o. byla založena v 2009 za účelem podnikání v oblasti obnovitelných zdrojů energie a saving energy. Jsme generálním dodavatelem fotovoltaických elektráren v průmyslových zónách, pro rodinné domy, na střešní plochy hal výrobních a logistických center. Poskytuje komplexní služby formou dodávky fotovoltaiky na klíč, tj. od první nezávazné konzultace, přes cenovou nabídku na míru až po kompletní realizaci a servis. Společnost nenabízí nic, co by si sama nevyzkoušela. 

Vedle realizací pro investory provozuje několik svých menších fotovoltaických elektráren na Slovensku. S každou stavbou postupně prošla všemi legislativními a technologickými postupy ke zdárnému zprovoznění. GALIMED zná ekonomické a právní prostředí trhu, umí poradit a hájit investorovy zájmy. Paralelně se střešními instalacemi v ČR (například fotovoltaika v Plzni, v Tachově) a na Slovensku aktivně působíme také jako distributor technologií na trzích v celé Evropě a to prostřednictvím našich dceřiných společností. V letech 2009 – 2012 společnost úspěšně realizovala přes 12MW výkonu fotovoltaických elektráren. Od roku 2013 se vlivem legislativních změn účastníme meších projektů v rámci ČR a Slovenska.

Spolupracujeme

Ve svém podnikání jsme se zaměřili na spolupráci s firmami, které v daném oboru patří mezi technologickou špičku a pomáhají nám při technologických řešeních daných problémů výstavby a realizace projektů obnovitelných zdrojů. Od našeho vstupu na trh jsme pečlivou přípravou a budováním realizačního týmu dosáhli stavu, kdy jsme partnery předních světových výrobců a dodavatelů komponentů a technologických celků projektů obnovitelných zdrojů.