kontakt
šipka
logo

větrníky

Fotovoltaické panely ceník

V současné době spolupracujeme hlavně s výrobcem fotovoltaických panelů Worldwide Energy and Manufacturing USA Co., Ltd. , který své panely prodává pod značkou AMERISOLAR. Nabízíme od 270Wp do 300Wp.

Dále spolupracujeme s evropským výrobcem panelů EURENER, který poskytuje produktovou záruku 15let a výkonovou záruku v délce 25 let. V současné době nabízíme POLY270Wp SILVER, POLY280Wp SILVER/ ALL BLACK, POLY285Wp SILVER a POLY330Wp SILVER (72-cells).

Mezi naše další partnery patří výrobce panelů SUNLINK, který nám v současné době dodává polykrystalické panely o výkonu 275Wp a 280Wp.

Hledáte ceník fotovoltaických panelů? Potřebujete koupit či namontovat spolehlivé, kvalitní fotovoltaické panely za dobrou cenu? Kontaktujte nás!

Ceník fotovoltaických panelů na míru!

Jsme specialisté na prodej a instalaci fotovoltaických panelů od roku 2009. Každého zákazníka si vážíme a na základě analýzy potřeb zákazníka stanovíme vždy tu nejlepší možnou cenu. Pokud vás zajímá cenová nabídka panelů právě pro vás, kontaktujte nás, prosím!

© GALIMED s.r.o. Specialista na solární panely | E-mail: galimed@galimed.cz | Telefon: 00420 721 878 610 | CMS: UNIWEB | SEO

kontakt