kontakt
šipka
logo

větrníky

Fotovoltaické kolektory

fotovoltaické kolektory

Potřebujete spolehlivé fotovoltaické kolektory od 1,4 kW do 10 kW? Kontaktujte nás! Specializujeme se na prodej, poradenství a montáž kvalitních fotovolatických kolektorů již od roku 2009. Paralelně se střešními instalacemi v ČR a na Slovensku aktivně působíme na trhu v Rumunsku, Chorvatsku. V letech 2009 až 2012 společnost GALIMED úspěšně realizovala přes 12MW výkonu fotovoltaických elektráren.

Fotovoltaické kolektory za dobrou cenu

Solární fotovoltaické kolektory jsou určené k výrobě elektřiny díky své schopnosti přeměnit sluneční záření na elektrickou energii. Fotovoltaický panel se skládá z fotovoltaických článků (jinými slovy z polovodičových součástek, které při dopadu slunečního záření uvolní elektrony). V článcích vznikají volné elektrické náboje a ty se mění na elektrickou energii.

Světoví výrobci fotovoltaických kolektorů

Dodáváme fotovoltaické kolektory od světových výrobců YINGLI SOLAR, Sunowe, Solyndra a RENESOLA.

Fotovoltaické kolektory od čínských výrobců patří k světové špičce a vynikají maximální účinností. Máte zájem o nákup, instalaci či montáž fotovoltaických kolektorů? Kontaktujte nás!

© GALIMED s.r.o. Specialista na solární panely | E-mail: galimed@galimed.cz | Telefon: 00420 721 878 610 | CMS: UNIWEB | SEO

kontakt