kontakt
šipka
logo

větrníky

O společnosti GALIMED s.r.o.

Specialista na fotovoltaické elektrárny

Společnost GALIMED s.r.o. byla založena v 2009 za účelem podnikání v oblasti obnovitelných zdojů energie a saving energy. Jsme generálním dodavatelem fotovoltaických elektráren v průmyslových zónách, pro rodinné domy, na střešní plochy hal výrobních a logistických center. Poskytuje komplexní služby formou dodávky na klíč, tj. od první nezávazné konzultace, přes cenovou nabídku na míru až po kompletní realizaci a servis. Společnost nenabízí nic, co by si sama nevyzkoušela. Vedle realizací pro investory provozuje několik svých menších fotovoltaických elektráren na Slovensku. S každou stavbou postupně prošla všemi legislativními a technologickými postupy ke zdárnému zprovoznění. GALIMED zná ekonomické a právní prostředí trhu, umí poradit a hájit investorovy zájmy. Paralelně se střešními instalacemi v ČR a na Slovensku aktivně působíme také jako distributor technologií na trzích v celé Evropě a to prostřednictvím našich dceřiných polečností. V letech 2009 – 2012 společnost úspěšně realizovala přes 12MW výkonu fotovoltaických elektráren. Od roku 2013 se vlivem legislativních změn účastníme meších projektů v rámci ČR a Slovenska.

Spolupracujeme

Ve svém podnikání jsme se zaměřili na spolupráci s firmami, které v daném oboru patří mezi technologickou špičku a pomáhají nám při technologických řešeních daných problémů výstavby a realizace projektů obnovitelných zdrojů. Od našeho vstupu na trh jsme pečlivou přípravou a budováním realizačního týmu dosáhli stavu, kdy jsme partnery předních světových výrobců a dodavatelů komponentů a technologických celků projektů obnovitelných zdrojů.

Loga partnerů

© GALIMED s.r.o. Specialista na solární panely | E-mail: galimed@galimed.cz | Telefon: 00420 721 878 610 | CMS: UNIWEB | SEO

kontakt