kontakt

Fotovoltaika, panely

GALIMED s.r.o. podniká v oblasti fotovoltaiky a obnovitelných zdrojů energie. Zaměřuje se na saving energy, fotovoltaické kolektory, solární fotovoltaické panely, peletky a topení agropeletami. Sháníte vysoce výkonné fotovoltaické panely a kompletní materiál na instalaci fotovoltaické elektrárny, ideálně na střechu rodinného domu. Jste z ČR, Slovenska, Rumunska nebo Chorvatska žádný problém, zboží Vám dodáme kam jsi řeknete.

Chcete postavit FV elektrárnu na klíč? Sháníte kvalitní a levné fotovoltaické (FV) panely? Kontaktujte nás! V naší nabídce je také akční sada fotovoltaické elektrárny pro RD.

AKCE PLATÍ DO 15.7.

Název souboruTyp souboru
nabdka-kalifornia_24052016.pdfpdf

Aktuality

nová zpravá
26.08.2016
honza
Nové webové stránky určené pro slovenský trh
11.07.2014
Zprovoznění nových webových stránek www.galimed.sk pro slovenský trh.
Akvizice v Rumunsku
30.07.2014
Společnost GALIMED dokončila akviziční proces společnosti Quantum Tour S.R.L. v Rumunsku.
Dokončení FVE Trnava o výkonu 67kW
30.06.2013
Společnost úspěšně dokončila a předala fotovolatickou eletrárnu o výkonu 67kW v Trnavě
Navýšení obchodní podílu ve společnosti DENIB s.r.o.
15.04.2013
Společnost DENIB s.r.o. se zabývá budováním a provozováním mycích center na Slovensku.
Podepsána smlouva na dodávku panelů 0,5 MW
11.04.2013
Podepsána smlouva na dodávku amorfních, mikromorfních, polykrystalických panelů v celkovém množství 0,5 MW pro FMFIUK Bratislava. Projekt je financován z fondů Evropské Unie
Development projektu 3 MW
28.03.2013
Zahájen development projektu na zakázku pro společnost SC B.P.K. ENERGY ALPHA SRL. Projekt se nachází v Rumunsku v oblasti TELESTI a jedná se o velikost 3,0MW. Termín dokončení 15.7.2013.
Instalace v Trnavě o výkonu 67kW
06.02.2013
Zahájeny přípravné práce a následná výstavba střešní fotovoltaické instalace v Trnavě o výkonu 67kW. Projekt je další z řady vlastních investic veden pod názvem GALIMED SOLAR 7 s.r.o.

Proč v dnešní době fotovoltaickou elektrárnu?

Solární elektrárna je v dnešní době velice řešeným tématem. Někteří jí nenávidí a někteří v ní vidí skvělou investici do budoucna. Fotovoltaika má své pro a proti, ale v této době se rychle rozrůstá a ceny jejich komponentů stále klesají, bohužel s nimi i výkupní ceny energie. Přidejte se i Vy k ostatním, slunce vám účet nepošle. Využijte energii slunce, fotovoltaické systémy na střechách, fasádách a pozemní instalace.

Fotovoltaika = čistá energie

Elektřina vyrobená za pomocí fotovoltaických panelů je jedním z nejčistších druhů energie, kterou je člověk schopen vyrobit. Fotovoltaická elektrárna neprodukuje žádné škodlivé látky do ovzduší, neprodukuje hluk a v neposlední řadě nepotřebuje složitou údržbu jako hydroelektrárny, nebo atomová energie.

 

Aktivně působíme v ČR, na Slovensku, v Chorvatsku a Rumunsku. Developujeme pro investory fotovoltaické projekty v Rumunsku. Kontaktujte nás!

solární panel

© GALIMED s.r.o. Specialista na solární panely | E-mail: galimed@galimed.cz | Telefon: 00420 721 878 610 | CMS: UNIWEB | SEO

kontakt